top of page
hikayemiz matmazena

Hikayemiz | Türkiye'nin Kadın Mağazası

Hikayemiz

Matmazena, ilhamını kadınların farklı tarzlarından ve güçlü benliklerinden alıyor. 

 

Hayatın akışında bir partiye, toplantıya, ya da bir yürüyüşe çıkarken farklı kıyafetler ve farklı karakterlere bürünebiliyoruz. Bu karakterlerin hepsi aslında biziz. Türkiye'nin kadın mağazası Matmazena güçlü tasarımları ile içinizdeki farklılıkların hepsine hitap ediyor.

Sizin hiçbir kalıba sığmadığınızı biliyoruz ve farklı tasarımlarımız ile her  karaktere ve tarza hitap etmeyi amaçlıyoruz.

 

Matmazena’nın yaratıcı tasarımcılarının ellerinde hayat bulan renkler, desenler ve göz alıcı tasarımlar modanın anahtarını sizlere uzatıyor. 

 

Özgür, modern, dinamik kadının ruhunu yansıtan Matmazena zamana yenik düşmeyecek tasarımlarla, mevsimlerin elementlerini içinde bulunduran moda anlayışını sizler için buluşturuyor.

 

Matmazena rahatsız şıklığın karşısında olarak hem rahat hem de şık ve özgüvenli tasarımları sizler için üretmekte. Modanın şık ve rahatsız olmak zorunda olmadığını, şık ve aynı zamanda güven içerisinde olabileceğini temsil etmekte. 

 

Matmazena, modern ve dinamik duruşu ile marka DNA’sında zarafet ve şıklığı uygulamaya koyabilmenin formülünü taşıyor. 

 

Modern kadının şıklığı ve rahatlığını aynı anda yansıtan tasarımları ile Matmazena çabasız şıklığın rahatlığını bizlere gösteriyor. Zamana meydan okuyan tasarımlar üreterek, sadece modayı değil zamansız şıklığı tercih eden kadınlarımızın düşüncelerini de takip ediyoruz.

 

Klasik parçaları karakteriniz ile bütünleştiren Matmazena tasarımları, sizlerin kıyafetleri üstünde taşıması ile anlam buluyor ve tamamlanıyor. 

hikayemiz matmazena
bottom of page