top of page
trençkot modelleri matmazena

Trençkot Modelleri | Türkiye'nin Kadın Mağazası

Seni
Yansıtan Trençkotlar

trençkot modelleri matmazena

Trençkot Çeşitleri

Trençkot çeşitleri dediğimizde aklımızda ilk beliren kriterler astarlı veya astarsız oluşlarıyla ilgilidir. Dilerseniz astarlı ve astarsız trençkot modellerimizi beraber inceleyelim.

Astarlı Trençkot Modelleri

Astarlı trençkot modelleri genellikle soğuk havalardan ve yağmurdan koruyuculuğu için tercih edilmektedir. Sadece soğuk havalarla sınırlı kalmayan astarlı trençkotlar bahar aylarında da giyilebilir. Sıcak havalarda astarlı yapısından dolayı terletebilecek olan trençkotlar pek tercih edilmemektedir.

Astarlı Trençkot Kombinleri

Astarlı trençkotlar soğuk havalarda tercih edildiği için kombinimizi de çok ince parçalarla yapamayız. Astarlı trençkotumuzun içine kalın bir kazak ve dilediğiniz modeldeki pantolonlarda oldukça güzel ve ideal bir kombin yaratabilirsiniz.

Astarsız Trençkot Modelleri

Astarsız trençkot modelleri genel olarak hafif serin havalarda tercih edilmektedir. Koruyucu özelliği çok da aranmayan astarsız trençkot modelleri yaz mevsimine geçişlerde en kullanışlı parçalardan biri sayılmaktadır.

Astarsız Trençkot Kombinleri

Astarsız trençkot kombinleri genellikle ince parçalardan oluşmaktadır. Zaten astarsız trençkotların koruması çok beklenmediği için güzel havalarda yapacağımız bluz ve jean kombinlerinde astarsız trençkotları tercih edebiliriz.

Astarsız Trençkot Modası

Astarsız trençkotlar daha çok korunmak için değil şık bir görünüm elde edebilmek tercih edilmektedir. Yaratmış olduğu şıklıkla beraber tiril tiril yapısıyla oldukça rahat olan astarsız trençkotları, yaz mevsimine uygun renklerde seçebilirsiniz.

Astarsız Trençkot Fiyatları

Sıklıkla tercih edilen astarsız trençkot modellerini bizler de sizin için en kaliteli kumaşlarda ürettik. En kaliteli kumaşlarla ürettiğimiz astarsız trençkotları sizlere en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Trençkot Fiyatları

Tüm tarzlara hitap eden trençkot modelleri yağmurlu ve soğuk havalar için oldukça dayanaklı ve kaliteli kumaşlardan elde edilir. Bu dayanaklılık ve kalitedeki trençkotlara uygun fiyarlarla sahip olmak istiyorsanız, Matmazena’da sizin için oluşturduğumuz koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

Trençkot Modası

Özel bir duruşa sahip trençkotları kesinlikle dolabınızda bulundurmalısınız. Yıllar geçse bile modası hiç geçmeyecek olan trençkotlar eminiz ki dolabınızın vazgeçilmez parçası olacak. Özellikle mevsim geçişlerinde kıymetini daha çok anladığımız bir parça olan trençkotları farklı modelde ve kalıplarda Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena’da bulabilirsiniz.

Trençkot Kombinleri

Trençkot modellerinizi hemen hemen tüm kombinlerinize rahatça uygulayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kombine göre seçmiş olduğunuz trençkot dilerseniz şık dilerseniz de sportif bir hava yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Matmazena sizlere farklı kumaş ve renklerdeki trençkotları en güzel kombinlerinizde kullanmanız için sunuyor. Kombininize en uygun renkteki ve kumaştaki trençkotu bulmak için en doğru yerdesin.

Kumaşına Göre Trençkot Kombinleri

Sonbahar aylarında kalın kazak kombinlerinizin veya pamuklu sweatlerinizin üzerine sizler için tasarladığımız sıfır kol dolgulu kadife trençkotumuzu tercih edebilirsiniz. İlkbahar ayları için de tiril tiril olan uzun kollu saten trençkotumuzu tercih edebilirsiniz.

Trençkot ile Ofis Kombini

Özellikle çalışan kadınlar trençkot modellerini daha çok tercih etmekteler. Trençkot ile modern bir ofis kombini oluşturabilirsiniz. En sade şekilde oluşturduğunuz etek bluz veya pantolon bluz kombinlerinizin üzerine siyah düz bir trençkot alarak aynı zamanda zarif bir stiletto ile de tamamlayarak klasik ve şık bir görüntü yansıtabilirsiniz.

Trençkot ile Günlük Kombin

Trençkotlarla ofis şıklığı kadar günlük kullanıma uygun kombinler yaratmak da oldukça mümkün. Kumaş konusunda da geniş bir yelpazeye sahip olan trençkotları dar paça bir jean, spor ayakkabılar ve basic tişörtlerle kombinleyebilir hem spor hem cool bir tarz yaratabilirsiniz.

Mevsimlere Göre Trençkot Kombini

Havaların serinlediği rüzgârlı veya yağmurlu günlerde trençkotlar tercih edilmekte. Bu sebeple trençkot kullanımı için en uygun mevsim aslında bahar aylarıdır. Tam olarak ara mevsimlerde yaşamış olduğumuz kararsızlıklarda kurtarıcımız olarak imdadımıza yetişen trençkotları kesinlikle dolaplarımızda bulundurmalıyız. Eşofman takımlarını, kazak ve pantolon kombinlerini ya da tişört ve jean kombinlerini trençkotlarımızla en güzel ve en kolay şekilde kombinleyebiliriz.

bottom of page