top of page
pantolon modelleri matmazena

Pantolon Modelleri | Türkiye'nin Kadın Mağazası

Sezonun
Gözde
Pantolonları

pantolon modelleri matmazena

2022 Pantolon Fiyatları

2022 pantolon fiyatlarından bahsetmemiz gerekirse kesin bir şey söylemek pek kolay değil. Pantolon modellerimizi incelediğinizde her tarza uygun pantolonlar bulabileceksiniz. Sizler için yüksek kalitede ürettiğimiz pantolon çeşitlerimizi mümkün olduğunca en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?

Pantolon kombinler nasıl yapılır diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Birçok tarza uygun ürettiğimiz kadın pantolon modellerini kombinlemek de oldukça kolay. Bir davete katılıyorsanız pantolon kombininizi kesinlikle şık bir stiletto ile taçlandırmalısınız. Gündelik hayatta ise spor ayakkabılar doğru bir seçim olacaktır. Tarzınıza uygun olan dilediğiniz üstlerle birlikte harika kombinler yaratabilirsiniz.

Sezonun Trend Pantolon Modelleri

Sezonun trend pantolon modellerini incelemek istediğimizde bizleri geniş paça pantolonlar karşılıyor. Gün geçtikçe şıklığın yanında artık rahatlığı da ister olduk. En önemli kriterimiz haline gelen rahatlık geniş paça pantolon modellerinde de devreye giriyor. Sıkmayan yapısıyla birlikte muhteşem tarzlarıyla geniş pantolonlar, dolabınızdan dilediğiniz parçayla kombinlenebiliyor. Dilerseniz gömlek, dilerseniz tişört dilerseniz de crop toplarla geniş paça pantolonlarınızı en güzel şekilde kombinleyebilirsiniz.

Pantolon Çeşitleri

Pantolon çeşitlerini sıralamak istediğimizde bizleri oldukça fazla ürün karşılar. Slim fit pantolonlar, palazzo pantolonlar, düşük bel pantolonlar, yüksek bel pantolonlar, jogger pantolonlar, kargo pantolonlar, deri pantolonlar, ispanyol paça pantolon ve boru paça pantolon ve burada sayamadığımız birçok model daha.

Deri Pantolon Modelleri

Deri pantolon modelleri genellikle soğuk havalarda tercih ediliyor. Dilediğiniz şekilde kombileyebileceğiniz deri pantolon modellerine muhakkak dolabınzda yer verin. Dar ve yüksek bel kesimli deri pantolon modelleri Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena’da sizleri bekliyor.

Deri Pantolon Kombinleri

İster sneakerlarla ister çizmelerle isterseniz de stilettolarla tamamlayarak hem rahat hem de feminen bir görünüme sahip olabileceğiniz deri pantolonlar, gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak.

Palazzo Pantolonlar

Rahatlıktan ödün vermek istemiyor ama aynı zamanda şıklıktan da vazgeçemiyorsanız palazzo pantolonlar tam size göre.

Palazzo Pantolon Kombinleri

Her mevsim kullanabileceğiniz palazzo pantolonları ister bir crop isterseniz de bir gömlek ile rahatlıkla kombinleyebilir ve zahmetsiz şıklığı anında yakalayabilirsiniz.

2022 Palazzo Pantolon Modası

Palazzo pantolonlar bu senenin en çok dikkat çeken pantolonları arasında. Kumaş pantolon formundaki geniş paçalı palazzo pantolonlar birçok kıyafetle de rahatça kombinlenebiliyor.

Palazzo Pnatolon Fiyatları

Sizlere yüksek kalitede palazzo pantolonlar üretirken aynı zamanda uygun fiyat imkânı da sunuyoruz. Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena’da güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Yüksel Bel Pantolonlar

Pantolon çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerde yüksel bel pantolon olduğunu söylersek pek de haksız sayılmayız. Adından da anlaşılacağı gibi yüksel bir bel kesimine sahip yüksel bel pantolon modelleri genellikle her ortama ayak uydurmaktadır. Özel bir davette, arkadaşlarımızla buluştuğumuz salaş bir ortamda ya da ofis ortamında bizleri muhakkak bir yüksel bel kesimli pantolon karşılar. Yüksek bel kesimlerini jeanlerde ve kumaş pantolonlarda görmek oldukça mümkün.

Yüksel Bel Pantolon Çeşitleri

Yüksel bel formundaki kesimlere jeanlerde olduğu kadar kumaş pantolonlarda da oldukça sık rastlamaktayız. Kumaş pantolonları yapmış olduğunuz ister spor ister şık kombinlerle girebileceğiniz tüm ortamlarda kullanmak jeanlere daha kolaydır. Bu sebeple son zamanlarda yüksel bel kumaş pantolonlar yüksel bel jeanlere göre daha çok tercih edilmeye başladı.

Yüksel Bel Pantolon Kombinleri

Özellikle son zamanlarda yeniden trend olan yüksek bel pantolonlar, hem kısa hem de uzun üstlerle kombin yapılabilir olmaları sebebiyle tercih edebileceğiniz kurtarıcı parçalardır. Yüksel bel bir pantolonu, kısa bir üst ve sneakerla kombinleyip sade ve rahat bir şıklık elde edebileceğiniz gibi; şık bir bluz ve stiletto ile kombinleyerek özel bir davete de katılabilirsiniz. İşlevselliği ve kombin alternatifi çok olan yüksel bel pantolonlar Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena’da.

Yüksek Bel Pantolon Fiyatları

Sizlere özel olarak tasarladığımız yüksel bel pantolon modellerinde uygun fiyat seçenekleri de sunuyoruz. Sizlere uygun fiyatlar sunarken kaliteden asla ödün vermiyoruz. Yüksek kalite ve uygun fiyatlarla en güzel kombinleri yapabilmeniz için yüksel bel pantolonlarımız sizleri bekliyor.

bottom of page