top of page
tayt modelleri matmazena

Tayt Modelleri | Türkiye'nin Kadın Mağazası

Gözleri
Sende Tutan
Taytlar

tayt modelleri matmazena

Tayt Kombinleri

Tayt kombinleri rahat yapısıyla gönülleri fethediyor. Seçeceğiniz bir üstle rahatlığınıza rahatlık kapatabilir ya da bu rahatlığı biraz daha şıklaştırabilirsiniz. Neredeyse her kadının dolabında bulunan tayt modelleri uzun yıllar daha vazgeçilmez parçalar arasında yer alacaktır. Sportif bir kombin oluşturmak istiyorsanız yaz mevsiminde tayt kombinlerinizi renkli crop toplar ile süsleyebilirsiniz. Soğuk havalar için de termal taytları tercih ederek kombininizi sweatshirtlerle tamamlayabilirsiniz.

2022 Tayt Modası

2022 tayt modasında bizleri onlarca çeşitteki tayt modelleri karşılıyor. Bu sezonun en sevilen taytları arasında renkli taytlar geliyor. Renkli taytlarla beraber bisikletçi taytları da kısa kesimiyle yaz aylarında ve spor sırasında giyebilmek üzere oldukça rağbet görüyor.

Tayt Fiyatları

Hem kaliteli, vücudu sıkı saran ve kolay yırtılmayan tayt arıyor hem de uygun fiyatlı olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena kaliteden taviz vermeden ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Hızlı kargo imkânıyla da güvenli bir alışveriş ortamı sağlıyor.

Tayt Çeşitleri

Renkli taytlar, termal taytlar, push up ve parlak taytlar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena taytları tüm mevsimlerin kurtarıcısı oluyor. Hem şık görünebileceğiniz hem de rahat hissedebileceğiniz tüm taytları sizler için oluşturduğumuz tayt koleksiyonumuzda inceleyebilirsiniz.

Renkli ve Parlak Tayt Modelleri

Capcanlı renkler ve parlak kumaşlarla tasarlanan taytlarımızı şık bir görünüm elde etmek için kullanabilirsiniz. Hem şık hem rahat olmak isteyen kadınlar için tasarlanan parlak ve renkli taytlar sizleri bekliyor. Vücudu saran ve oldukça modern bir kesime sahip olan taytlarımızı sizler de dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

Renkli ve Parlak Tayt Kombinleri

Renkli ve parlak taytları daha sade basic tişörtlerle kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminizde de beyaz veya siyah renkli spor ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Renkli ve parlak taytlarınız kombininizin star parçası olacaktır.

Renkli ve Parlak Tayt Modası

Renkli ve parlak taytlar bu sezon da adından söz ettiriyor. Son zamanlarda kıyafetlerde renklerin enerjisi oldukça hakim. Taytlara da aktarılan bu enerji çok fazla seviliyor ve tercih ediliyor. Başta renkli parlak taytlar olmak üzere diğer renkli parçalara da bu sezon da fazlaca rastlayacağımız aşikâr.

Renkli ve Parlak Tayt Fiyatları

Capcanlı hem renkli hem de parlak taytlarımızı en kaliteli kumaşlarla üreterek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Biz kaliteden ödün vermiyoruz ama sizlere de en uygun fiyatları sunuyoruz. Siz de yüksek kalite uygun fiyat eşliğinde hemen Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena’dan güvenli bir şekilde alışverişe başlayabilirsiniz.

Geniş Paça Taytlar

Tayt dediğimizde aklımıza sadece dar kesimli taytlar gelmesin. Hem modern he şık hem de sportif bir hava katan geniş paça taytlar da oldukça moda. Biz de koleksiyonumuzda sezonun en çok tercih edilen tayt modellerine yer verdik. Geniş paça taytları da dilediğiniz her ortama uygun şekilde kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Geniş Paça Tayt Kombinleri

Geniş paça taytlar en çok büstiyer ve crop toplarla kombinlenmektedir. Sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır elbette. Sizler dilediğiniz şekilde tarzınıza uygun kombinler yaratabilirsiniz. Basic tişörtlerle veya soğuk havalarda kazaklarla birlikte geniş paça pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz.

Desenli Tayt Modelleri

Vücuda aynı zamanda fit bir görünüm de kazandıran taytlar sadece rahat oluşlarıyla değil şık görüntüleriyle de dikkat çekiyorlar. Renkli ve parlak tayt modellerinin yanı sıra dar kesimli desenli taytlar da oldukça rağbet görüyor.

Desenli Tayt Modelleri İçin Kombin Önerileri

En çok rahat olması sebebiyle tercih edilen dar kesimli desenli taytlarla birlikte seçeceğiniz bir tişört ve spor ayakkabıyla sportif bir tarz yansıtabilirsiniz ya da kış aylarında giydiğiniz bir desenli taytı çizme ve kazakla tamamlayarak daha şık bir hava kazanabilirsiniz.

2022 Desenli Tayt Modası

Matmazena sadece klasik model taytları değil aradığınız tüm moda taytları sizlere sunuyor. Rahatlığı ve şıklığı aynı anda sunan desenli taytlara sizler de tek tıkla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz renkli parlak taytlar, dilerseniz dar kesimli desenli taytlar veya geniş paça taytlar. Hepsi sizinle buluşmayı bekliyor.

Desenli Tayt Fiyatları

Matmazena kalitesiyle birlikte uygun fiyatlara tayt sahibi olmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Dilediğiniz desenli taytı yüksek kalitede uygun fiyata alabilme imkânıyla birlikle güvenli alışveriş imkânını da sizlere sunuyoruz.

bottom of page