top of page
yelek modelleri matmazena

Yelek Modelleri | Türkiye'nin Kadın Mağazası

Şıklığı
Yakaladığın
Yelekler

yelek modelleri matmazena

Yelek Kombinleri

Yelek kombinlerini ofis stilinden sportif bir görünüme kadar her tarza uygun şekilde oluşturabilirsiniz. Çizgili kumaş yelekler ofis stili için uygunken, sokak stilinde şişme yelekleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her ortama ve tarza ayak uyduran yelek modellerine kesinlikle dolabınızda yer vermelisiniz.

Yelek Fiyatları

Yelek fiyatlarını sizleri düşünerek mümkün olduğu kadar uygun tutuyoruz. Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena olarak sizlere hızlı teslimatla beraber güvenli alışveriş imkânı sunuyoruz. Sizler için özenerek tasarladığımız ürünlerimizde her zaman yüksek kaliteli kumaşlar kullanıyoruz.

2022 Yelek Modası

Bazı sezonlar kaybolup bazı sezonlar popüler olan yelek modelleri bu sezon da çok moda. Özellikle denim yelek modelleri bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olmak için hazırlanıyor. Siz jeanlerinizin üzerine giymek için en çok beğendiğiniz denim yeleklerini hemen gardırobunuza ekleyin. Denim elek kombinlerinizin en tarz parçalarından olacak.

Kadın Yelek Çeşitleri

Artık sıradan görünümden kurtulmak ve kombinlerinizde daha cool bir hava yaratmak istiyorsanız dolaplarınızı farklı yelek çeşitleriyle renklendirebilirsiniz. Özellikle mevsim geçişlerinde yelekler en favori parçanız olacaktır. Şişme yelekler, crop yelekler, örgü yelekler, yazlık yelekler ve şık yeleklerden en az bir tanesini dolabınızda bulundurmalısınız.

Denim Yelek Modelleri

Denim yelek modelleri, sokak stilinde hem havalı hem de spor bir görünüm elde edilmesini sağlar. Son dönemlerde oldukça tercih edilen denim yelekler, kullanışlılığı sayesinde senelerce dolabınızda yer alabilir.

Denim Yelek Kombinleri

Sokak stilinin popüler denim yeleklerini jeanlerle kullanabilirsiniz. Beyaz denim yelek, siyah denim yelek ve mavi denim yelek gibi tonlarda tasarlanan yelekler, baharda ya da yaz mevsiminde hafif serin günlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Denim Yelek Modası

Denim yelekler son zamanlarda oldukça moda. Özellikle denim yelek veya denim ceketler altına giyilen jeanlerle çok cool kombinler oluşuyor. Denim yelek ve jean altına giyilen stillettolar oldukça şık ve havalı bir görünüm yaratıyor.

Denim Yelek Fiyatları

Fiyatlarımız kumaş türlerine göre değişmektedir. Her ürünümüzde olduğu gibi denim yeleklerimizi de en kaliteli kumaşlarla üretiyoruz. Kalitemizin yanında fiyatlarımızla sizleri zorlamıyoruz, her keseye uygun fiyatlar sunuyoruz.

Şık Yelekler

Stilinize farklı bir dokunuş yapmak için gardırobunuza şık bir klasik yelek eklemek sizin için yeterli olacaktır. Her çeşit pantolon ve etek üzerine tercih edebileceğiniz kumaş ya da keten yelekleri, stilettolarla kombinleyebilir böylece tarzınızda hem maskülen hem de femninen bir denge oluşturabilirsiniz.

Şık Yelek Kombinleri

Şık yeleklerden bahsederken aklımıza ilk olarak klasik yelekler geliyor. Klasik yelekleri de özel bir davete giderken beyaz gömlek üstüne ışıl ışıl takılarla şık bir kombin yaratabilirsiniz. Aynı zamanda keten yelekleri de yaz aylarında stilettolarla birlikte kombinleyebilirsiniz.

Şişme Yelekler

Sokak modasının en popüler parçalarından olan şişme yelekler renkleriyle de oldukça dikkat çekiyor. Bazen daha dolgulu yapıdaki şişme yelekler tercih edilerken kimi zaman ince formdaki şişme yelekler de tercih edilebiliyor. İnce formdaki şişme yelekler ise genellikle ilkbahardan yaz mevsimine geçişlerde veya serin yaz gecelerinde kullanılıyor. Dolgulu yapısıyla vücudu daha fazla sıcak tutmaya yarayan yelekler ise sonbahar aylarında oldukça rağbet görüyor.

Şişme Yelek Kombinleri

Daha dolgun pofuduk formlardaki şişme yelekleri, kış yaklaşırken sonbahar aylarında kalın eşofman takımlarımızın üzerine giyebilir veya pantolon kazak kombinlerimizi göz dolduran bu tek parçayla tamamlayabiliriz. Pofuduk formu sayesinde vücudumuzu oldukça sıcak tutan şişme yelekler kesinlikle dolabınızda yer etmeli. İnce formdaki şişme yelekleri ise renkli tasarımlarıyla yaz mevsimine geçişlerde uzun kollu veya kısa kollu tişörtlerimizin üstüne giyebilir jean ve spor ayakkabıyla birlikte kombinimizi tamamlayabiliriz. Koleksiyonumuzda yer alan kadife uzun şişme yelek de kombinlerinize şık bir hava katmak için Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena’da sizleri bekliyor.

2022 Şişme Yelek Modası

Bahar ve hatta kış aylarının vazgeçilmezi olan şişme yelekler 2022’de yükselişine devam ediyor. Soğuktan korunmanın yanı sıra kombinlerinizin de tamamlayıcı bir parçası olan şişme yelekleri, dilerseniz eşofman takımlarınız dilerseniz jeanleriniz ile giyebilirsiniz. 2022’de iç açıcı canlı renklere sahip şişme yelekleri oldukça sık göreceğimiz kesin. Enerjisi yüksek, cıvıl cıvıl kombinler yapmak; stilinizde dinamik bir etki yaratmak istiyorsanız Matmazena 2022 yelek koleksiyonu tam size göre.

Şişme Yelek Fiyatları

Kombinlerinizde kullanmak istediğiniz modaya en uygun şekilde tasarlanmış olan şişme yelek modellerini Türkiye'nin tasarım giyim mağazası Matmazena'da kolaylıkla bulabilirsiniz. Matmazena sizlere güvenli alışveriş imkânının yanında en kaliteli şişme montları piyasaya göre en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

bottom of page