top of page
bluz modelleri matmazena

Bluz Modelleri | Türkiye'nin Kadın Mağazası

Göz
Kamaştıran
Bluzlar

bluz modelleri matmazena

Dantelli Bluz Modelleri

Dantelli bluz modelleri diğer bluz modelleri içinde en ilgi çekici ve tercih edileni arasında yer alıyor. Dantel detayları her ne kadar zarif ve şık bir görünüm katsa da kimi zaman spor şıklığın da önemli parçalarından oluyor. Özellikle beyaz ve siyah renklerdeki yakası dantelli olan askılı bluzlar neredeyse tüm kadınların gardırobunda önemli bir yer tutuyor.

Beyaz Dantelli Bluz Modelleri

Beyaz dantelli bluz modelleri özellikle askılı formuyla beraber yaz aylarında kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında geliyor. Beyaz dantelli bluzlarla beraber çok şık bir davete katılabilirsiniz. Dilerseniz yaz mevsiminde arkadaşlarınızla piknik yapabilirsiniz. Hem spor hem şık görüntüsüyle beyaz dantelli bluz modelleri tam size göre.

Beyaz Dantelli Bluz Kombinleri

Dantelli bluz modelleri içerisinde en çok tercih edilenlerden olan beyaz dantelli bluzlar her kombine uyum sağlıyor. Sportif şıklıktan vazgeçemiyorsanız jean ve spor ayakkabılarla rahatlıkla kombinleyebileceğiniz beyaz renkteki dantelli bluzları şıkır şıkır bir etek ve stiletto ile kombinleyerek özel davetlere katılabilirsiniz.

Kruvaze Bluz Modelleri

Kruvaze bluz modelleri geçmişten günümüze kadar her sezonun gözdesi oluyor. Hem sade hem de şık görünmek istediğinizde imdadınıza yetişen siyah kruvaze bir bluzu dilediğiniz tarzda bir jean, pantolon veya etekle kombinleyebilirsiniz.

Kadife Bluz Modelleri

Günlük yaşamda veya özel gecelerde, göz alıcılığıyla yanınızda olan bluz modelleri geçmişten günümüze kadar vazgeçilmeyen parçalar arasında yer alıyor. Türkiye'nin tasarım ve giyim mağazası Matmazena’da bulunan bluz modelleri, kadife kumaşın verdiği zariflikle, tarzınızdaki şıklığı yakalamanızı sağlıyor. Birbirinden farklı dokularla sizlere sunduğumuz kadife bluz modelleri, istediğiniz kombini yapabilmeniz için sizlere ilham veriyor. Kadife bluz modelleri giyilebileceği mevsim olarak sadece kış mevsimi ile sınırlı kalmıyor.

Siyah Kadife Bluz Modelleri

Siyah kadife bluz modelleri tüm özel davetler için gardırobumuzda yer alması gereken kurtarıcı parçalardan biri. Sadece özel davetlerle de sınırlamadan arkadaşlarımızla çıkıp kahve içeceğimiz günler de yaptığımız kombinle beraber hem spor hem şık bir tercih olabilir.

Siyah Kadife Bluz Kombinleri

Özellikle kurtarıcılığından bahsettiğimiz siyah kadife bluz için kombin yapmak da oldukça kolay. İsterseniz kumaş bir pantolon, bir jean veya etek ve topuklu ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz siyah kadife bluzlarla her davette zarifliğiniz ile dikkatlari üzerinize çekebilirsiniz.

Siyah Kadife Bluz Modası

Modası hiç geçmeyen ve dolaplarda yerini her zaman koruyan siyah kadife bluz modelleri kullanışlılığı sayesinde artık ihtiyaç duyulan bir parça haline geldi. Özellikle kış aylarında şık görünmek istediğimiz zamanlarda tercih ettiğimiz siyah kadife bluz modellerini bu sezon da oldukça moda.

Siyah Kadife Bluz Fiyatları

Her geçen gün kendini ve tasarımlarını yenileyen Matmazena, üretmiş olduğu tüm ürünleri yüksek kalitede sizlere sunuyor ve bunu en doğru fiyat konumlandırması ile yapıyor. Sizler de güvenli alışveriş için daha fazla beklemeden Türkiye'nin tasarım ve giyim mağazası Matmazena’yı ziyaret edebilirsiniz.

Askılı Bluz Modelleri

Askılı bluz modelleri kadınları adeta şıklığa çağırıyor. Tarzını en doğru şekilde yansıtacak olan askılı bluz modelleri Matmazena’da. Sıcak yaz günlerinde şıklığı kadar rahatlık da sağlayan askılı bluz modelleri günlük giyimde de kendini belli ediyor.

Askılı Bluz Kombinleri

Askılı bluzları koleksiyonumuzda yer alan etek ve şortlarla kombinleyebilir, tarzınıza göre ister şık ister spor bir görünüm yaratabilirsiniz. Askılı bluzlar yalnızca yaz aylarının bir parçası değil aynı zamanda farklı kumaş ve tasarımlarıyla kış aylarında da oldukça tercih edilmekte. Örneğin kadife bir bluz kış mevsimindeki özel davetleriniz için kurtarıcı parçanız olabilir.

Şık Askılı Bluzlar

Ofiste, özel davetlerde veya akşam yemeklerinde kumaş pantolonlarla kombinleyebileceğiniz şık askılı bluzlar bu sezon oldukça tercih ediliyor. Şıklığınızı dilediğiniz gibi yansıtabileceğiniz işlemeli, desenli, baskılı ve rangarenk tüm tarzlara hitap eden askılı bluzları Türkiye'nin tasarım ve giyim mağazası Matmazena’da bulabilirsiniz.

Askılı Bluz Modası

Askılı bluzları zamansız parçalardan sayabiliriz, modası hiç geçmez. Hemen her ortam için uygun olan askılı bluzları yoğun bir ofis günleri için, toplantı zamanları için, özel bir gece veya gündüz vakti arkadaşlarımızla kahve içmek için bile istediğimiz şekilde kombinleyebiliriz.

Askılı Bluz Fiyatları

Matmazena sizlere her üründe olduğu gibi askılı bluzlarda da yüksek kalite ve doğru fiyat konumlandırmasıyla güvenli alışveriş imkânı sunuyor.

bottom of page